Desteği Aç
1
Merhaba! Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, destek almak için lütfen Başlat butonuna basın

Başlat

Tarz Bulvar Hakkında

Türkiyenin en canlı ve en iddialı e- ticaret siteleri arasında yerini alan Tarz Bulvar, dünyanın önde gelen markalarını, alışveriş severlerle buluşturmaya devam ediyor. Seçkin markaların yeni sezon giyim, iç giyim, kozmetik, parfüm, makyaj ve saat modelleri de Tarz Bulvar’da seni bekliyor.
 
En renkli moda trendleri ve binlerce ürün Tarz Bulvar’da seni bekliyor. Kadın, giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar, kozmetik, ev dekorasyon başta olmak üzere birçok kategoride dünyaca ünlü markaların yeni sezon ürünlerine Tarz Bulvar’da rahatlıkla ulaşabilirsin.
 
Bikasoft Bilişim Teknolojileri olarak 2011'de başladığımız yolculuğumuzda, bünyemize bir çok ek alan dahil ederek büyümeye devam ettik. 2013'te Hepsi Avantajlı e-Ticaret kanalımızı oluşturup farklı kategorilerde elektronikten kırtasiyeye, beyaz eşyadan müzik aletlerine kadar bir çok ürünü sitemiz üzerinden satışa sunduk. 2014'te ise Tarz Bulvar'ı kurarak alışveriş yöntemine yeni bir soluk getirmeyi hedefledik.
 
Bikasoft Ailesi olarak Yazılım, Ödeme Sistemleri, CRM-ERP ve e-Ticaret kanallarımızda müşterilerimizi daha iyi anlamak ve en iyi hizmeti sunabilmek adına sürekli gelişim ve değişimi kendimize görev edindik. Bu süreçte geniş ürün seçeneklerini en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesiyle kullanıcılarımızın beğenisine sunduk.
 
Saygılarımızla,
Bikasoft Bilişim Teknolojileri
e-Ticaret Yönetim Ekibi